Strona główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

Dla dorosłych i dla dzieci...

opublikowane: 9 gru 2010, 00:37 przez Redakcja JotJotZet
... robimy minikiermasz świąteczny w parafii.

W niedzielę zaczynają się nasze adwentowe rekolekcje. Tego dnia przed kościołem będzie można oddać krew w autobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, a czekając na swoją kolejkę lub idąc do kościoła, można będzie wstąpić do salek przy kancelarii i nabyć własnoręczne wyroby parafian: począwszy od ciast upieczonych przez młodzież, przez ozdobne stroiki - dzieło rąk florystki p. Emilii oraz własnoręcznie wykonane (różnymi technikami) anioły (lub ozdoby z nimi) przez dyrygentkę chóru Campanelli p. Beatę. Do tego nasze - własne - książki (wspólnego autorstwa), kalendarze na 2011 rok oraz wigilijne dzieło Caritas, czyli świece.

Oczywiście cały dochód przeznaczony zostanie na różne charytatywne inicjatywy - pomoc domowi dziecka w Kosewie, wsparcie wydania płyty Campanelli, wyjazd na ferie parafialnych dzieci i młodzieży - celów jak zwykle nie brakuje...

W tym roku to próba - jeśli się powiedzie, pomyślimy nad rozwinięciem tej inicjatywy do nieco większego przedsięwzięcia i większej adwentowej atrakcji.

Niemniej już teraz serdecznie zapraszamy od 9 do 14!
Comments